Telefon: 515 261 999 » Mobil: 777 261 999 » Web: www.znojemske-reality.cz » E-mail: info@znojemske-reality.cz

Prodej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kk

Prodej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kk

Hrušovany nad Jevišovkou

Obec: Hrušovany nad Jevišovkou

Okres: Znojmo

Katastrální území: Hrušovany nad Jevišovkou

Výměra: 96 m2

IS: elektrika, voda

Číslo zákazky: 3434

Cena: 2.780.000.- KčSleva 2.680.000.-

Splátky od 11.027,- Kč / měsíc

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme moderně zrekonstruovaný mezonetový byt umístěný ve druhém a třetím nadzemním podlaží cihlového domu na ulici 9. Května v Hrušovanech nad Jevišovkou. Byt je dispozičně řešen jako 4+kk a skládá se ze vstupní chodby, koupelny, samostatného WC, ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, v patře se nacházejí dva prostorné pokoje.

Ohřev vody zajišťuje bojler a vytápění elektrický kotel. K vytápění je možné využít i krbová kamna v obývacím pokoji. K bytu náleží dva velké zděné sklepy, každý o výměře 6,7 m2. V horkém létě zcela jistě využijete klimatizaci, která je umístěna v obývacím pokoji. Za domem je možno využívat venkovní posezení na zahrádce, v soukromí pod pergolou o výměře 23 m2. Vynikající příležitost k realizaci vlastního bydlení. V blízkém okolí města Hrušovany nad Jevišovkou se nachází veškerá občanská vybavenost. PENB se zpracovává. Ukazatel energetické náročnosti G - mimořádně nehospodárná. Údaje budou průběžně aktualizovány.

Prodej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kkProdej moderně zrekonstruovaného mezonetového bytu 4+kk

Mapa